Найпрестижніший новий кросовер Mazda може з’явитися вже цього року

Японська компанія Mazda готується представити свій новий флагманський кросовер у найближчому майбутньому, щоб підвищити свою позицію як повноцінний преміум-бренд. Цей новий автомобіль, отримає назву CX80. Точна дата його офіційної прем’єри поки не повідомляється.

За даними видання BestCarWeb, відомого своїми інсайдерськими новинами про японські автомобілі, презентація нового флагманського кросовера Mazda запланована на середину цього року. Планується, що автомобіль буде представлений влітку, а продажі розпочнуться наближено до початку осені.

Новий кросовер Mazda, подібно до попередніх моделей компанії в сегменті SUV, буде побудований на новій задньопривідній архітектурі, яка передбачає розташування двигуна вздовж автомобіля.

Машина буде обладнана трьома рядами сидінь, проте їхнє розташування буде залежати від версії, яку обере покупець.

В новому кросовері, довжина якого приблизно п’ять метрів, а колісна база трьох метрів, будуть встановлені двигуни, які вже використовуються в молодшому SUV CX-60.

Мова йде про 2,5-літровий бензиновий двигун, який може бути частиною гібридної версії з підзаряджуваною батареєю, а також про 3,3-літровий турбодизель, який поєднується з додатковим стартер-генератором.

В усіх версіях нового кросовера буде встановлена 8-діапазонна автоматична коробка передач, яка буде поєднана з заднім або повним приводом.

Мазда CX-80 вважається конкурентом для преміальних моделей, таких як Audi Q7, BMW X5 і Volvo XC90.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Uamotors
Читайте також