Новий перелік пріоритетних товарів для перетину кордону: що змінилося в системі “єЧерга”

Уряд зробив оновлення у списку товарів у системі “єЧерга”, які мають пріоритет при перетині кордону або потребують особливого режиму зберігання. Тепер серед цих товарів включено компоненти крові та лікарські засоби.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби “Укртрансбезпеки”, розміщеному у Telegram-каналі.

“За дорученням Міністерства відновлення розробники проекту “єЧерга” внесли до системи оновлений перелік товарів, які мають пріоритет при перетині кордону або потребують особливого режиму зберігання. У переліку кодів УКТЗЕД з’явились компоненти крові та лікарські засоби”, — йдеться в повідомленні.

Це рішення було затверджено у Постанові №113 від 2 лютого 2024 року. Для включення товарів до цього переліку необхідно звернутися до профільних асоціацій виробників, які передають інформацію відповідним урядовим органам. За їх ініціативою може бути прийняте рішення про розширення переліку товарів.

Нагадаємо, що починаючи з 12 лютого з 12:00, послуга електронної черги для перетину кордону автобусним сполученням стала доступною на всіх пунктах пропуску з країнами Європейського Союзу та Молдовою. Зараз це передбачає лише реєстрацію в системі за принципом “реєструйся та їдь”. Важливо відзначити, що “єЧерга” для автобусів працює вже на восьми пунктах пропуску з серпня минулого року. Тепер до цього переліку додані ще 21 пункт пропуску.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело True.ua
Читайте також