Оновлена Mazda CX-5: зʼявились нові фото улюбленого кросовера українців

Українці вибирають Mazda CX-5 як один з улюблених кросоверів. Ця модель часто стає лідером продажів серед подібних автомобілів. Виробник показав оновлену машину на нових фото.

Mazda CX-5 стала такою популярною, що виробник вирішив не поспішати зі зняттям її з виробничої лінії і ще раз оновив кросовер.

Під час оновлення дизайнери намагалися додати в образ моделі Mazda CX-5 нові елементи. Автомобіль отримав сучасні фари, стильні 19-дюймові колісні диски та змінений пластиковий обвіс по всьому кузову.

Крім того, була оновлена палітра кольорів для зовнішнього кузова. У салоні з’явилася оновлена інформаційно-розважальна система, яка підтримує Apple CarPlay та Android Auto у всіх комплектаціях.

У базовій комплектації Mazda CX-5 2024 року є 2,5-літровий бензиновий двигун з системою старт-стоп. Ця система допомагає економити паливо, зменшуючи витрату на майже 1 літр на 100 км, до 9 літрів.

Оновлений кросовер Mazda очікується на українському ринку найближчим часом, і фанати марки вже з нетерпінням чекають на можливість побачити його в реальності та випробувати на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело oboz.ua
Читайте також