Оновлений Dacia Spring: недорогий електрокар отримав інновації та логотип

Найдоступніший електрокар на європейському ринку отримав оновлення та новий логотип. Модель стала більш сучасною та відповідає новому дизайну марки.

Після оновлення субкомпактний електрокар став більше схожим на новий Duster від Dacia. Тепер на ньому є новий логотип марки зі світловим підписом.

Електрокар має багато незабарвлених пластикових накладок на кузові, як і флагманська модель від цієї компанії.

У салоні нового електрокара є цифрова панель приладів і мультимедійна система з 10-дюймовим екраном. Дизайн внутрішнього простору нагадує старшого Duster.

Змінили дефлектори повітряних каналів для кліматичної системи, додали регульоване кермо по висоті і незвичайний селектор трансмісії на центральному тунелі.

У електрокара є два багажники: один ззаду на 308 літрів і один спереду на 35 літрів. Через трансформацію салону задній багажник може збільшитися до 1004 літрів. Також є ніші для зберігання речей у салоні об'ємом 33 літри.

Також електрокар Dacia Spring має два варіанти електромоторів: один потужністю 45 к. с., інший - 65 к. с. Заряджена батарея на 26,8 кВт-г дозволяє проїхати до 220 км. Зарядка від 20 до 80 відсотків на швидкій зарядній станції займає 45 хвилин.

Для повної зарядки від звичайної розетки потрібно 11 годин. Також тепер можна використовувати автомобіль для зарядки побутових електроприладів.

У Франції планують надавати електрокари в лізинг майже задарма, з орендною платою менше 120 доларів на місяць.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtosota
Читайте також