Перевірити вживаний автомобіль стане ще простіше: що треба знати

Компанія Škoda представила інноваційний цифровий сертифікат для прозорого продажу вживаних автомобілів. Тепер власники автомобілів Škoda можуть легко створити цифровий сертифікат, який містить перевірену інформацію про стан транспортного засобу та його історію обслуговування протягом гарантійного терміну. Цей офіційний документ, видається виробником, забезпечує достовірну інформацію з різних джерел, включаючи електронну сервісну книжку автомобіля.

Завдяки цифровому сертифікату клієнти завжди матимуть під рукою достовірну інформацію про свій автомобіль, не відвідуючи дилера або сплачуючи додаткові витрати. Ця безкоштовна послуга доступна для всіх автомобілів Škoda в Європі, оснащених Škoda Connect, включаючи український ринок. Цей цифровий сертифікат підвищує прозорість під час перепродажу, містячи ідентифікаційні дані, технічні характеристики та історію обслуговування.

Крім того, сертифікат включає актуальну інформацію про пробіг, історію пробігу, передплачені послуги, продовження гарантії та повну сервісну історію, включаючи як регулярне технічне обслуговування, так і гарантійні ремонти. Післягарантійна історія буде також інтегрована пізніше.

Створення цифрового сертифіката є простим і зручним процесом. Власники автомобілів можуть згенерувати сертифікат в будь-який час через портал Škoda Connect, використовуючи всього лише кілька кліків. Після створення, сертифікат можна експортувати у форматі PDF, і він готовий.

Процес оновлення пробігу відбувається автоматично, щотижня, починаючи з моменту активації функції віддаленого доступу через Škoda Connect. Це надає потенційним покупцям надійні дані про історію пробігу, що оновлюється не лише під час технічного обслуговування, а й щотижня.

Цей інноваційний сервіс Škoda Connect також включає широкий спектр функцій для користувачів, таких як контроль ключових параметрів автомобіля на мобільному телефоні, персоналізація автомобіля при перемиканні між різними транспортними засобами та планування візитів на сервіс.

Щоб отримати консультації та підтримку з використання даного сервісу, клієнти можуть звертатися до відділу по роботі з клієнтами офіційного імпортера Škoda в Україні – компанії «Єврокар». Вони можуть скористатися формою зворотного зв’язку на офіційному веб-сайті.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело ŠKODA
Читайте також