Перша в історії автомобільна модель, якою можна керувати від 14 років

На міжнародному автосалоні в Женеві компанія Micro Mobility Systems представила серійну версію електрокара Microlino Lite. Цей компактний електромобіль викликав зацікавленість глядачів, оскільки тепер підлітки віком від 14 років, які мають права на управління мопедами, зможуть користуватися цією моделлю. Інформацію про це оприлюднили 26 лютого на порталі The Verge.

Електромобіль Microlino Lite має обмежену максимальну швидкість 45 км/год і довжину всього 2,5 метра при вазі до 600 кг. Електромотор потужністю 12 к.с. забезпечує достатню динаміку для міських умов. Запас ходу на одному заряді базової батареї об’ємом 5,5 кВтг становить близько 100 км, а використання батареї підвищеної ємності 11 кВтг збільшує цей показник до 177 км.

Microlino Lite відрізняється високою економічністю і легкістю у паркуванні. Для його розміщення потрібно лише стільки місця, як для трьох звичайних автомобілів. Через невелику вагу цей міні-електромобіль витрачає менше енергії порівняно зі стандартними моделями.

На етапі введення на ринок, електромобілі Microlino Lite будуть запропоновані в лізинг за 156 євро на місяць на 48 місяців, з обмеженням пробігу 5 тис. км на рік. Вони виготовляються в Турині, Італія. Молоді водії з 14 років зможуть керувати Microlino Lite в Франції та Італії, а з 15 років – в Швеції, Німеччині, Австрії та Іспанії, що робить його доступним для молоді у різних країнах Європи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також