Перший електричний Range Rover: подробиці та характеристики

Land Rover обіцяє представити найбільш тихий і вишуканий електричний Range Rover в історії бренду. Вже є доступне перше відео та кілька подробиць про новинку. Електричний Range Rover буде здатен подолати брід завдовжки майже метр.

Компанія Land Rover відкрила прийом замовлень на свій перший електричний Range Rover і одночасно оприлюднила відеотизер цієї моделі. За словами виробника, цей електромобіль буде найтишею і найбільш вишуканою версією Range Rover, яка коли-небудь створювалася. При цьому він не поступиться продуктивністю моделі з V8, а в позашляховому режимі випередить будь-який інший розкішний електричний автомобіль. Презентація новинки запланована на 2024 рік.

За відеотизером електричного Range Rover видно, що зовні він буде схожий на паливний аналог, але з іншими бамперами, емблемами EV і портом зарядки, який замінить люк для заправки пального. Модель базуватиметься на платформі MLA, призначеній для батарейних, гібридних та традиційних силових установок.

Електрокар отримає 800-вольтову електросистему для швидкої зарядки. Технічні характеристики Range Rover Electric будуть на рівні з версією з двигуном V8. Крім того, електромобіль зможе подолати брід завглибшки до 0,85 метра, що непогано для позашляховика, а також отримає активну систему шумозниження, щоб стати ще тихішим.

За даними Land Rover, новий позашляховик успішно пройшов тестування в різних умовах, включаючи високі та низькі температури в ОАЕ та Швеції, щоб підтвердити надійність батареї та трансмісії.

Враховуючи європейські тенденції, Jaguar Land Rover планує повністю відмовитися від ДВЗ до 2030 року. Електричний Range Rover має дебютувати в 2024 році та надійти в продаж у 2025 році, а разом із ним з’явиться електричний Jaguar, за яким слідуватимуть більш доступні моделі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело carscoops.com
Читайте також