Підігрів сидінь буде платним: Hyundai теж вирішив запровадити платну підписку на деякі опції

Маркус Вельц, керівник підрозділу Hyundai Connected Mobility, досліджує можливість впровадження платних підписок для використання певних функцій у автомобілі, таких як підігрів сидінь.

“Ми думаємо про це як про можливість забезпечити більше індивідуальних можливостей у наших автомобілях,” – сказав він. Ця дискусія відбувається в контексті того, як автомобільна промисловість звертається до ширшого спектру передплатних та підключених сервісів.

Нещодавно Hyundai створила новий європейський підрозділ Connected Mobility, в якому об’єднані компоненти Mocean (підписка на автомобіль) і Bluelink (підключені послуги). Вельц пояснив: “Ми довго думали, як збільшити продажі автомобілів. Сьогодні ми питаємо себе: ‘А якби ми просто продавали автомобілі?’ Ціль нового підрозділу – відповідь на зростаючі вимоги споживачів до мобільності та володіння автотранспортом”.

Зараз Bluelink дозволяє власникам дистанційно керувати деякими функціями автомобіля, такими як налаштування температури в салоні, закриття дверей та використання супутникової навігації.

Hyundai планує оновити систему Bluelink, щоб вона пропонувала різні рівні підписки. Базовий пакет Lite буде безкоштовним протягом перших десяти років і буде включати основні послуги, такі як автомобільні карти і онлайн-функції. Пакет Plus буде коштувати 2,99 євро на місяць і даватиме доступ до всіх віддалених послуг. Найвищий рівень, Pro, буде доступний за 9,99 євро на місяць і включатиме розширені послуги на основі даних, зокрема можливість здійснювати платежі в автомобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело MMR
Читайте також