Підігрів сидінь хочуть зробити платним: Hyundai планує впровадити платну підписку на деякі функції авто

Голова підрозділу Hyundai Connected Mobility, Маркус Вельц, розглядає можливість запуску платних підписок на певні функції в автомобілі, наприклад, підігрів сидінь.

“Ми розглядаємо цю можливість як спосіб забезпечити більше індивідуалізації у наших автомобілях”, – сказав він. Це обговорення відбувається в контексті того, як автомобільна промисловість звертається до більш широкого спектру передплатних та підключених послуг.

Нещодавно Hyundai представила свій новий європейський підрозділ Connected Mobility, який об’єднує компоненти Mocean (підписка на автомобіль) і Bluelink (підключені послуги). Вельц наголосив: «Ми довгий час замислювалися над тим, як продавати більше автомобілів. Сьогодні наше питання: „А що, якщо все, що ми робимо, це продаємо автомобілі?“ Метою нового підрозділу є відповідь на зростаючі очікування споживачів щодо мобільності та володіння автотранспортом».

В даний час Bluelink дозволяє власникам віддалено керувати певними функціями автомобіля, такими як попереднє налаштування температури в салоні, закриття дверей та супутникова навігація.

Hyundai планує оновити свою систему Bluelink, щоб вона мала різні рівні підписки. Пакет Lite буде безкоштовним протягом перших десяти років і включатиме основні послуги, такі як автомобільні карти і онлайн-функції. Пакет Plus буде коштувати 2,99 євро на місяць і надаватиме доступ до всіх віддалених послуг. Найвищий рівень, Pro, буде доступний за 9,99 євро на місяць і включатиме розширені послуги на основі даних, включаючи можливість платежів в автомобілі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело MMR
Читайте також