Польські фермери блокують ще один кордонний пункт на Волині: подробиці протесту

Польські фермери продовжують свої протести на кордоні з Волинню, заблокувавши ще один пункт пропуску. Сьогодні вранці, 12 лютого, перед пунктом пропуску «Устилуг — Зосин» з боку Польщі розпочалася анонсована акція протесту.

Близько о 10:10 розпочалися акції протесту польських фермерів неподалік від пункту пропуску «Зосін». Згідно з оголошенням, протестувальники мають намір пропускати по три вантажівки на годину. Легкові автомобілі, автобуси, транспортні засоби з гуманітарною допомогою, а також транспортні засоби до 3,5 тонни в обох напрямках будуть оформлені у звичайному режимі.

Польські фермери повідомили, що вони будуть блокувати рух вантажівок за допомогою сільськогосподарської техніки. Учасники страйку планують допускати рух пасажирських автобусів і одну вантажівку в обидва напрямки протягом години.

Протестувальники вимагають від уряду змінити систему оподаткування сільськогосподарських виробників та надати їм більші пільги. Це вже другий пункт пропуску, який фермери заблокували у рамках своїх акцій. Ситуація на кордоні залишається напруженою, і розглядається можливість подальших перешкод для автотранспорту та пасажирів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Волинська служба новин
Читайте також