Porsche за $240 000 доставляє пасажирів, які спізнюються на рейс

В аеропорту Лос-Анджелеса тепер можна скористатися цікавою послугою: якщо ви запізнюєтесь на пересадку, вас можуть перевезти на Porsche 911 GT3 RS за $240 000. Про це повідомляє сайт Car Expert.

Porsche і Delta Airlines організували спільну акцію, щоб допомогти пасажирам, які запізнюються на наступний рейс через короткий період часу між пересадками. Акція дозволяє перевозити пасажирів на Porsche, якщо їхній перший літак затримується, і вони мають недостатньо часу, щоб дістатися до наступного терміналу.

Тепер пасажири клубу Delta 360° можуть скористатися швидкісним Porsche 911 GT3 RS, щоб швидко дістатися до свого літака в аеропорту Лос-Анджелеса. Цей спортивний автомобіль рухається дуже швидко, хоча й не досягає максимальної швидкості через трафік в аеропорту. Тим не менш, це швидше, ніж автобуси, які перевозять пасажирів між терміналами.

У США це не перший раз, коли в аеропортах запроваджують подібні послуги. Наприклад, минулого року в аеропорту Атланти пасажирів перевозив дорогий суперкар Porsche 918 Spyder.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також