Представлено абсолютно новий кросовер Duster

З приходом третього покоління Dacia Duster автомобіль виглядає більш вражаюче і цікаво. Ця майбутня модель суттєво перетворює стиль популярного позашляховика і визначає введення гібридної силової установки з самозарядкою.

Новий Dacia Duster успадковує всі особливості стилю концепції Bigster, яку, очікується, випустять до 2025 року як розширену версію Duster. Схожості включають тонкі фари, форму решітки, трикутні задні фари і квадратні крила. Великі захисні пластини і характерний “шноркель” на передніх дверях передають авантюрний характер моделі, яка виглядає більш міцною, ніж її попередники.

Новий Duster збільшиться в розмірах, поліпшуючи внутрішній простір і практичність. Це, разом з його перевагами бездоріжжя та доступною ціною, робить його одним із найпопулярніших виборів.

Залишаючись вірним концепції CMF-B, новий Duster третього покоління буде мати бензинові турбодвигуни, а також електрифіковані варіанти. Хоча більшість версій буде передньопривідними, можна припустити, що Dacia також пропонуватиме опцію AWD для нового Duster.

Версія Hybrid 140, ймовірно, відображатиме гібридну установку Renault з самозарядкою, аналогічну тій, яка використовується в Dacia Jogger. Ця система складається з 1,6-літрового ненаддутого двигуна та подвійних електродвигунів загальною потужністю 138 к.с. Потужність передається на передні колеса через багатоступінчасту коробку передач, а енергія від рекуперативного гальмування зберігається в 1,2 кВт-год акумуляторі.

Докладніша інформація про новий Dacia Duster стане доступною після офіційної презентації. А поки можна коротко ознайомитися з його дизайном, переглянувши відео.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело motorcar.com.ua
Читайте також