Представили єдиний у світі 9-місний позашляховик на базі Ford F-250

Тюнери представили новий позашляховик MegaRexx SVN, який базується на моделі Ford F-250 Super Duty Crew Cab Lariat Ultimate 2023 року.

За словами творців авто, це унікальний позашляховик, оснащений ручно виготовленим алюмінієвим дахом, нестандартним бічним склом та панорамним люком.

Автомобіль оснащено посиленними бамперами, електроприводом для бічних підніжок і додатковими фарами. До опцій входять розширювачі крил Bushwacker і 18-дюймові колеса з матово-чорним покриттям, обуті в позашляхові шини діаметром 37 дюймів. Використана підвіска Icon Vehicle Dynamics Stage 3 з підвищеною дією, нові важелі радіусу і високі подвійні.

Салон автомобіля розрахований на дев’ять осіб і включає другу систему клімат-контролю від Vintage Air для забезпечення комфорту для пасажирів задніх рядів. Додатково облаштований чотирма динаміками і сабвуфером.

Мегарекс SVN оснащений 6,7-літровим турбодизельним V8 об’ємом, що генерує 500 к.с. і 1625 Нм крутного моменту. Двигун працює з 10-ступінчастою автоматичною коробкою передач і повною системою приводу.

Наразі немає інформації про ціну цього унікального позашляховика.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mmr.net.ua
Читайте також