Штраф 245 000 гривень: де водіїв жорстко покарають за оббризкування пішохода

В Україні не рідко стикаємось з ситуаціями, коли автомобілісти несуться по вулицях з такою швидкістю, що обливають брудом та водою пішоходів, які в цей час переходять дорогу. На жаль, закон не передбачає жодних покарань для таких порушників, що створює відчуття безкарності серед водіїв. Однак є країни, де подібна поведінка карається дуже строго, що може слугувати прикладом для вирішення подібних проблем у нас.

У Великій Британії з 1988 року існує закон, який регулює відповідальність водіїв у ситуаціях, коли вони оббризковують пішоходів брудом або водою. За такі дії автомобіліст може сплатити штраф у розмірі близько 100 фунтів стерлінгів (приблизно 5000 гривень), як правило, це обмежується поліцією. Однак у випадку судового розгляду сума штрафу може зрости до 5000 фунтів стерлінгів (приблизно 245 тисяч гривень).

Усім учасникам дорожнього руху, незалежно від того, чи вони пішоходи, чи водії, важливо дотримуватися взаємоповаги та уникати створення неприємностей для інших. Навіть якщо певні ситуації не регулюються законом, важливо виявляти увагу та турботу один до одного на дорозі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело WhatCar
Читайте також