Штраф 3 400 грн: за що незаконно карають водіїв

У воєнний період деякі норми тимчасово припиняють своє дію, і кожен автомобіліст в Україні повинен бути про це інформований, щоб уникнути накладання штрафів. За інформацією порталу “На пенсії”, в останній час правоохоронці в окремих регіонах країни стали накладати штрафи на водіїв за користування минулими тимчасовими посвідченнями водія, або, як офіційно їх називають, посвідчення водія, видані вперше.

Розмір штрафу за це порушення становить 3 400 гривень. Проте проблема полягає в тому, що представники Національної поліції застосовують ці заходи, не враховуючи особливостей термінів дії посвідчень у період воєнного стану, який діє в Україні з початку війни.

Під час воєнного стану термін дії тимчасових посвідчень водіїв на території України припиняється, що дає можливість водіям використовувати їх протягом року після закінчення цього періоду.

Однак деякі представники поліції, нехтуючи цим, виписують штрафи у розмірі 3 400 гривень водіям, вважаючи, що вони неознайомлені зі змінами в чинному законодавстві України.

Таким чином, рекомендується всім автомобілістам регулярно перевіряти офіційні заяви уряду щодо термінів дії посвідчень водія та слідкувати за новинами у сфері дорожнього руху.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело napensii.ua
Читайте також