Штраф 4500 гривень за керування авто у куртці: де водіїв будуть карати за їзду у верхньому одязі

Водіям у Великій Британії можуть виписувати великі штрафи та нараховувати штрафні бали за те, що вони носять зимовий верхній одяг за кермом, попереджує місцева влада через офіційні канали. За даними CarMats.co.uk, кожен восьмий водій у країні визнав, що знімав пальто під час водіння, ігноруючи потенційні ризики.

Навіть якщо сам факт носіння пальта або іншого верхнього одягу за кермом не суперечить закону, його знімання під час руху вважається порушенням Правил дорожнього руху. Це може спричинити відволікання водіїв від керування автомобілем, що розглядається як небезпечна поведінка на дорозі.

Патрульні мають повне право оштрафувати водія на 100 фунтів стерлінгів (приблизно 4500 гривень) на місці, якщо вони спостерігатимуть, як той знімає верхній одяг за кермом. Також може бути нараховано додатково три штрафні бали за необережне керування.

Такі заходи приймаються з урахуванням підвищеного ризику на зимових дорогах. Водіям рекомендується бути уважними і дотримуватися інших аспектів безпеки на дорозі, щоб уникнути штрафів та забезпечити безпечне пересування в умовах несприятливої погоди.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело express.co.uk
Читайте також