Штраф мільйон доларів: за що покарали знімальну групу фільму “Форсаж 9”

Під час зйомок стався серйозний нещасний випадок, в результаті чого каскадер отримав тяжкі травми. Керівництво знімальної групи було визнане винним у цьому і було покладено штраф у розмірі мільйона доларів на продюсерів дев’ятого фільму «Форсаж».

За інформацією видання Motor1, британський суд виніс вирок щодо події, що трапилася під час зйомок у 2019 році. Під час виконання небезпечного трюку дублер Він Дизеля, на ім’я Джо Вотс, серйозно постраждав, отримавши численні травми.

Джо Вотс виконував трюк із падінням з балкона, будучи пристебнутим за допомогою троса. Проте, трос не витримав навантаження під час другого дубля, що призвело до його обриву. Каскадер впав на бетон з восьмиметрової висоти, отримавши травми голови та черепа, що призвело до призупинення зйомок фільму.

Під час розслідування виявлено порушення системи безпеки для каскадерів на майданчику. За висновками правоохоронних органів, перед виконанням трюку не було перевірено страхувальний трос, а також на бетонній плиті відсутній був мат, на який повинен був приземлитися каскадер.

Незважаючи на цей інцидент, дев’ята частина «Форсажу» вирушила у світовий кінопрокат і зібрала понад 725 мільйонів доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело motor1.com
Читайте також