Штраф за несправні габаритні вогні: коли поліція не може оштрафувати водія

Українські водії повинні дотримуватися правил дорожнього руху і тримати свої автомобілі у справному стані, включаючи габаритні вогні. Проте іноді поліція не може покарати водія за це порушення через певні обставини.

Згідно з правилами дорожнього руху, кожен водій повинен перевірити свій автомобіль перед поїздкою і не може керувати машиною, якщо задні габаритні лампи не горять в темний час доби.

За негорячі задні габаритні лампи водії можуть отримати штраф у 340 гривень за перше порушення і втратити права на керування авто до півроку за повторне порушення.

Поліцейські часто виявляють автомобілі без працюючих задніх габаритних вогнів у темний час і часто складають адміністративні матеріали щодо водіїв. Проте важливо знати, що закон дозволяє керувати автомобілем з несправними габаритами для їхньої евакуації для проведення ремонтних робіт.

Якщо вирушаєте в дорогу, габаритні вогні повинні бути справними. Якщо вони вимикаються під час руху, ви можете пояснити поліцейському, що вони працювали на початку поїздки. Якщо ви не можете це підтвердити, вас можуть покарати.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Дорожній адвокат
Читайте також