Skoda готує “заряджену” версію кросовера Kodiaq RS

Восени минулого року було представлено друге покоління флагманського кросовера Skoda під назвою Kodiaq. Поширювалися чутки про те, що, як і його попередник, ця модель отримає спортивну версію з позначенням RS, але точні дати випуску не були визначені.

Нещодавно керівник австралійського підрозділу Skoda підтвердив, що марка має намір випустити спортивну версію Kodiaq і навіть назвав приблизний термін її дебюту.

Нове покоління Kodiaq RS буде представлене у середині цього року, проте в Австралію цей автомобіль потрапить лише у 2025 році.

Заряджена версія паркетника Kodiaq RS відрізнятиметься від стандартної моделі другого покоління додатковим аеродинамічним обвісом, затемненими декоративними елементами і наявністю емблем RS на кузові.

Технічні характеристики автомобіля ще не підтверджені, але ймовірно, що для нового Kodiaq RS використають нову версію двигуна VW потужністю 265 к.с., яка базується на вже відомому 4-циліндровому 2-літровому бензиновому двигуну з турбонаддувом, який вже використовується у Skoda.

Машина буде мати 7-швидкісну роботизовану трансмісію з двома зчепленнями та повним приводом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Uamotors
Читайте також