Skoda показала найдешевший кросовер: зʼявилось перше фото

Skoda працює над новим невеликим кросовером, який вийде на ринок на початку 2025 року. Це буде один з найбільш доступних кросоверів від цієї марки. На сайті Skoda з’явилася перша картинка цього автомобіля.

Новий малий кросовер від Skoda виглядає цікаво і має довжину близько 4 метрів. Він оснащений 1,0-літровим турбодвигуном, який працює на бензині.

На зображенні можна побачити передню частину автомобіля. У кросовера вона має широку решітку радіатора, великі вентиляційні отвори у бампері та тонкі світлодіодні фари.

Поки інформації про найдешевший кросовер Skoda обмежена. Цей автомобіль ще навіть не має офіційної назви – планується обрати її шляхом голосування в Інтернеті. Запропоновано п’ять варіантів імен: Kwiq, Kymaq, Kylaq, Kariq та Kyroq.

Кросовер Skoda буде вироблятися в Індії, щоб знизити вартість, але його також планують постачати в інші країни. Автомобіль буде побудований на платформі MQB A0-IN і матиме довжину приблизно 4 метри, що зробить його найменшим кросовером Skoda.

Цей автомобіль отримає 1,0-літровий турбомотор, який на інших моделях Skoda має потужність від 95 до 116 кінських сил. Ви зможете вибрати між 6-ступінчастою механічною або автоматичною коробкою передач, а привід буде передній.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Фокус
Читайте також