Subaru Forester стане електричним позашляховиком: що відомо

Японська компанія Subaru прискорює свій перехід до електричних автомобілів. Вони планують розробити електричну версію свого популярного позашляховика Forester. Цей електричний Forester матиме повний привід та надзвичайно великий запас ходу — до 700 км на одному заряді.

Subaru планує продавати 600 000 електромобілів по всьому світу до 2030 року. Це означає, що вони мають розширити свою лінійку електромобілів швидше, ніж планувалося.

Позашляховики будуть важливою частиною ринку електромобілів. З Японії надходять перші відомості про електричну версію Subaru Forester.

Forester шостого покоління був представлений наприкінці минулого року і незабаром з’явиться в Європі та інших регіонах, включаючи США. Це буде повністю електрична версія, розроблена власними силами Subaru, відмінно від Solterra, що був створений у співпраці з Toyota.

Новий електричний автомобіль буде трохи більшим за Solterra і позиціонуватиметься в лінійці Subaru як електрична альтернатива Forester. Проте ще невідомо, чи залишиться назва моделі незмінною.

Окрім можливості залишити назву Forester, дуже важливою буде система електричного приводу. Solterra може проїхати близько 425 км за стандартом WLTP, але новий електричний Forester (якщо його так назвуть) зможе проїхати до 700 км на одному заряді. Також він матиме повний привід.

Якщо все піде як планується, новий електромобіль буде готовий для випуску у 2025 році. Ймовірно, це не означатиме зникнення з ринку звичайного Forester з двигуном внутрішнього згоряння. Обидві моделі будуть існувати в лінійці Subaru протягом тривалого періоду часу.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Motorcar
Читайте також