Toyota планує випустити новий незвичайний кросовер, який схожий на мінівен

Мінівени – найкращий вибір для перевезення сім’ї, оскільки вони дуже практичні. Вони забезпечують більше місця і комфорту, ніж більшість кросоверів, що робить їх ідеальним варіантом для сімейних поїздок.

Мінівени не славляться великим просвітом. Тому Toyota, найбільший японський автовиробник, планує випустити на ринок мінівен, який буде відрізнятися великою місткістю і високим дорожнім просвітом.

Машину вперше представили як концепт на виставці Japan Mobility Show минулого року. Спочатку вона виглядала як шоу-кар і багато хто думав, що вона не буде вироблятися, але це виявилося неправдою.

Нещодавно Toyota отримала патент на дизайн нового мінівена і, здається, планує випускати його великими партіями найближчими роками.

Фотографії належать компанії Toyota Auto Body, яка виробляє такі автомобілі, як Land Cruiser, Alphard, а також мінівени Noah, Voxy і Hiace.

Майбутній крос-мінівен поки що не має офіційної назви, але з патентних зображень видно, що він буде схожий на концепт X-Van Gear.

Автомобіль буде мати такий самий дорожній просвіт і квадратну форму, нагадуючи за зовнішнім виглядом модель Honda Element, яка випускалася з 2003 по 2011 рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Wheel news
Читайте також