Toyota показала недорогий спортивний кросовер за $10 000

Toyota готується до випуску ще одного Cruiser. Ця модель відрізняється стрімким дизайном і буде однією із найбільш доступних у лінійці виробника, очікувана вартість приблизно 10 000 доларів.

Toyota готується до випуску нового компактного кросовера, який отримає назву Urban Cruiser Taisor. Дебют цієї моделі відбудеться найближчим часом, і компанія вже опублікувала коротке відео новинки. Відомо, що автомобіль буде побудовано на базі Suzuki Fronx, що підтверджує співпрацю двох автовиробників. Очікується, що основним ринком збуту для цієї моделі стане Індія.

Urban Cruiser Taisor стане найменшим кросовером Toyota, з довжиною 3995 мм. Ця модель успадкувала риси платформенного Suzuki Fronx, маючи спортивний вигляд з похилою лінією даху, високим капотом, великою решіткою радіатора і роздутими крилами. Внутрішній салон також буде схожий на Fronx.

Поки що відомо, що Urban Cruiser Taisor від Toyota отримає силову установку безнаддувного 1,2-літрового бензинового двигуна від Baleno з потужністю 89 к.с. Також можлива версія з 1,0-літровим турбодвигуном на 99 к.с. У обох випадках потужність передається на передню вісь через механічну або автоматичну коробку.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Автоцентр
Читайте також