Toyota представила нову версію доступного кросовера: що відомо

У Китаї представили нову версію кросовера Toyota Corolla Cross, який виготовляється спільно з FAW Toyota. Модель доступна у восьми варіантах: чотири з бензиновим двигуном і чотири з гібридною силовою установкою. Оновлення стосуються дизайну салону, де матеріали стали якіснішими, з більшим використанням м’яких матеріалів.

У найкращих версіях автомобіля тепер встановлена нова медіасистема на базі Qualcomm Snapdragon 8155, яка працює швидше і плавніше. Проте у базових комплектаціях ця система відсутня. У всіх версіях авто є розширений набір систем допомоги водієві рівня 2+.

Розміри кросовера становлять 4460 х 1825 х 1620 мм, з колісною базою 2640 мм. Середня комплектація Elite має медіасистему з екраном 10,25 дюйма та безключовим доступом. У дорожчих версіях є камера кругового огляду, а в базових навіть задня камера та паркувальні датчики відсутні.

Під капотом автомобіля є два варіанти двигунів: перший – 2,0-літровий бензиновий двигун з 171 кінською силою, який працює з варіатором, що імітує 10 передач; другий – гібридна система, що складається з 2,0-літрового бензинового двигуна та електродвигуна, загальна потужність якої – 196 кінських сил. Гібридна версія споживає середньо 4,56 літра пального на 100 кілометрів за методикою WLTC.

Ціна на бензинову версію коливається від 17,7 до 23,15 тис. доларів, на гібридну – від 19 до 25,2 тис. доларів. Першим покупцям доступні бонуси на суму 2,6 тис. доларів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело MMR
Читайте також