Ціни на пальне в Україні можуть сильно змінитись: що чекає водіїв на АЗС

Українські компанії успішно подолали блокаду, яку ввела Польща, з метою зниження вартості автомобільного пального. Про це повідомив директор “Консалтингової групи А-95” Сергій Куюн під час телемарафону “Єдині новини”. Прогнозується значне зниження цін на пальне в Україні до закінчення поточного року. За його словами, вартість автогазу може зменшитися до 30 гривень за літр, а бензин може коштувати менше 50 гривень за літр.

Директор “Консалтингової групи А-95” вказав, що багато українських компаній зуміли обійти польську блокаду, використовуючи кілька стратегій для вирішення цього питання. Зокрема, компанії збільшили обсяги залізничних відвантажень, скористалися альтернативними транспортними маршрутами, оминувши Польщу через Словаччину та Румунію, і значно збільшили закупівлі на південному напрямку.

Зазначимо, що на вартість автомобільного пального впливає безліч факторів, таких як вартість нафти, валютний курс і економічна ситуація в країні. У цей період, коли багато компаній стикаються з труднощами через зовнішні обставини, здатність українських компаній ефективно реагувати на блокаду сприяє зменшенню тисків на ринку пального.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело auto.progroshi.news
Читайте також