У дівчини заступника генпрокурора знайшли Porsche за 4 млн гривень: подробиці

Христина Ільницька, супутниця заступника генерального прокурора України Дмитра Вербицького, нещодавно почала їздити на дорогий кросовер Porsche і має в своєму розпорядженні елітну нерухомість. Її заняття – це оренда і продаж яхт, але її офіційний дохід значно нижчий, ніж її останні покупки, повідомляє проект «Схеми».

Журналісти встановили, що Ільницька часто проводить час у компанії з Вербицьким. Відеокамери доріг багато разів зафіксували, як вони разом їздять Києвом на Porsche Macan T 2023 року випуску, який у лютому був зареєстрований на ім’я дівчини. Ця модель коштує приблизно 4 мільйони гривень. Також неодноразово помічали самого чиновника за кермом цього авто.

Також у травні Ільницька стала власницею будинку у престижному київському котеджному містечку Коник площею 240 квадратних метрів. Вартість цієї нерухомості оцінюється у 48 мільйонів гривень. За документами, Христина заплатила за будинок в 24 рази менше, ніж його ринкова вартість, що може свідчити про ухилення від сплати податків. Також варто відзначити, що Вербицький офіційно орендує будинок в тому ж містечку.

За даними «Схем», Ільницька нещодавно стала власницею одного з київських салонів краси, що натякає на можливий подарунок. При цьому наявні дані про її доходи свідчать, що за останні 10 років супутниця заступника голови Генпрокуратури заробила лише 360 тисяч гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також