У Києві знову можна паркуватися безкоштовно: рішення суду

У Києві скасували плату за паркування через судове рішення. На початку війни в КМДА обіцяли, що паркування буде безкоштовним під час воєнного стану, але цю обіцянку не виконали.

З 21 лютого у Києві не можна стягувати плату за паркування. Шостий апеляційний адмінсуд підтвердив рішення про скасування тарифів на платне паркування, які затвердила столична влада.

Голова відділення Антимонопольного комітету України в Північному міжобластному територіальному відділенні, Олексій Хмельницький, сказав, що вони чекають на нові та обґрунтовані тарифи від київської влади.

Суд підтвердив, що рішення КМВА про встановлення плати за паркування у Києві є незаконним. Тарифи 35 грн за годину у першій зоні та інші суми для інших зон, які встановлені КП “Київтранспарксервіс”, більше не діють.

Хмельницький нагадав, що 13 жовтня 2023 року Тимчасова адміністративна колегія Антимонопольного комітету України встановила, що ціни на паркування в Києві є завищеними. КП “Київтранспарксервіс” було оштрафовано на 6,6 мільйонів гривень за порушення конкурентного законодавства.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело epravda.com.ua
Читайте також