У мережі показали, як пікап Ford Raptor проїхав у 80-сантиметровий отвір

Встановлено новий світовий рекорд з проходження автомобілем вузької щілини, яка удвічі менша за його габаритну ширину: Ford Ranger Raptor без проблем маневрував у щілині завширшки лише 88 сантиметрів, не зачіпаючи при цьому кузов.

Під керуванням водія Пола Свіфта автомобіль Ford Ranger Raptor, пройшовши штучний трамплін, високо підняв передні колеса і, навіть порушуючи закони фізики, долетів майже двометрову за шириною машину (1917 мм) до щілини завширшки всього 88 сантиметрів між встановленими високими бар’єрами.

Відомий британський каскадер Пол Свіфт знову поповнив свій арсенал рекордів від Гіннеса. Це стало можливим завдяки найменшим “воротам”, які коли-небудь пройшов пікап на двох колесах.

Це досягнення Свіфт відзначив під час Дня Книги рекордів Гіннеса. Вимірювання ширини проміжку між двома бар’єрами відносно висоти вантажівки, якою він керував, дозволило встановити новий рекорд, перевершивши попередній на один сантиметр.

Навіть укорочений відеосюжет насправді не відображає всю складність завдання, з яким стикнувся каскадер. Йому довелося зустрітися із значними труднощами, зокрема боротьбою з вітром. Вибір самого автомобіля також ускладнив завдання, але Свіфт впорався з усіма викликами.

Через розмір і вагу Ford Ranger Raptor команда Пола Свіфта зміцнила рампу, що піднімала ліву частину машини в повітря. Висока підвіска також ускладнювала утримання пікапа на двох колесах. Але міцна конструкція цього позашляховика відповіла на виклик, підтвердивши, що каскадер може впевнено впоратися з таким завданням.

Пілот може пишатися не тільки цим рекордом, але й іншими досягненнями у своєму резюме, такими як рекорд Гіннеса за швидкість заднім ходом від Rimac та найщільніша паралельна парковка в електромобілі, що свідчить про його вражаючі навички каскадера.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело fordauthority.com
Читайте також