У мережі зʼявилися перші офіційні фото нового сімейного кросовера Mazda

Нова Mazda CX-80 – це преміальний кросовер для сімейних поїздок з трьома рядами сидінь. Модель доступна у версіях з бензиновим, дизельним та гібридним двигунами.

Перші офіційні тизери Mazda CX-80 були опубліковані. Дебют нового сімейного кросовера заплановано на 18 квітня. Про це повідомили на веб-сайті японського автовиробника.

Майбутня Mazda CX-80 замінить модель CX-8. Це практично буде розширена версія Mazda CX-60 з трьома рядами сидінь і більш компактна альтернатива флагманській моделі CX-90.

Так само, як і CX-60 і CX-90, Mazda CX-80 побудована на задньопривідній платформі з поздовжнім розташуванням двигуна. Цей кросовер буде доступний для продажу в Європі, Азії та Австралії починаючи з осені.

Фото показують лише задні стійки автомобіля, але раніше в інтернеті з’явилися патентні зображення Mazda CX-80. Цей кросовер має схожий зовнішній вигляд з молодшою моделлю CX-60.

Салон Mazda CX-80 очевидно буде виконаний у стилі Mazda CX-60 і пропонуватиме версії на 6 і 7 місць. Очікується, що кросовер буде оснащений 3,3-літровими турбодвигунами – бензиновими на 284 і 345 к. с., а також турбодизелями потужністю 231 і 251 к. с. Також планується випуск 328-сильної плагін-гібридної версії. Усі варіанти отримають 8-ступінчасту автоматичну коробку передач, а привід може бути заднім або повним.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також