У Євросоюзі продажі нових авто зросли на 12 відсотків

Продажі автомобілів у країнах Європейського Союзу зросли на початку року на 12,1%. У січні було зареєстровано 851,7 тис. нових легкових авто, що на 91,7 тис. більше, ніж у січні минулого року.

В Німеччині у січні продажі автомобілів зросли на 19,1%. Це значно вплинуло на загальне зростання продажів автомобілів у всьому Європейському Союзі, оскільки Німеччина є найбільшим автомобільним ринком у Європі.

Продажі автомобілів зросли у багатьох країнах Європи. Наприклад,в Італії зріст склав 10,6%, у Франції і Іспанії – відповідно 9,2% і 7,3%. В Бельгії та Польщі також відбувся значний зріст – на 17,1% та 22,1%. Це позитивно позначилося на ринку автомобілів в Європі.

Усього в Європі, включаючи країни-члени ЄС, Ісландію, Норвегію, Швейцарію та Великобританію, продали на 11,5% більше нових автомобілів, ніж минулого року, що становить 1,02 мільйона одиниць. Великобританія, де продажі зросли на 8,2%, сильно вплинула на позитивний результат автомобільного ринку Європи в цілому.

Volkswagen Group, яка включає бренди Skoda, Audi, Seat і Porsche, збільшила продажі на 11,5%, до 221 тис. одиниць. Stellantis, ще одна велика автомобільна група, збільшила продажі на 15%, а Renault Group зазнала невеликого зниження на 2,9%.

Японська Toyota Group показала зростання продажів на 15%, що підтверджує жваву конкуренцію між світовими автовиробниками на європейському ринку. Це відображає різноманітні смаки покупців та умови ринку.

BMW AG показав вражаюче зростання продажів на 28,2%, тоді як Mercedes-Benz втратив частку ринку зі зниженням продажів на 7,5%. Це вказує на складну конкуренцію в ринку розкішних автомобілів Європи, де успіх виробників визначається їхнім позиціонуванням, асортиментом та загальними тенденціями.

Tesla показала вражаюче зростання продажів на європейському ринку електромобілів, збільшивши їх на 14,5 тис. одиниць. Це на дві третини більше, ніж у той же період минулого року, що свідчить про її зростаючу популярність та вплив на цей ринок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Avtosota
Читайте також