Україна впроваджує нові правила для рейсових автобусів, які виїжджають за кордон

Відтепер рейсові автобуси з України до Польщі, Угорщини, Словаччини, Румунії та Молдови перетинатимуть кордон за попереднім записом через систему “єЧерги”

Масштабування системи “єЧерги” для автобусів є частиною широкої реформи у сфері міжнародних пасажирських перевезень, спрямованою на забезпечення комфорту для пасажирів. Головною метою цих змін є організація та полегшення процесу перетину кордону, щоб уникнути черг і забезпечити ефективність перевезень. Зараз проводиться масштабування системи “єЧерги” на всі пункти пропуску для перевірки автобусних маршрутів та аналізу навантаження на кордон.

Загалом послуга буде поширена на 29 пунктів пропуску з 12 лютого з 12-ї години.

В даний момент йдеться виключно про реєстрацію в системі для перетину кордону за принципом «реєструйся та їдь». Цей підхід діє вже на 8 пунктах пропуску з серпня минулого року. З понеділка до цього переліку буде додано ще 21 пункт пропуску.

Як вже відомо, за час коли єЧерга була запущена, більше ніж 40 тисяч автобусів та 725 тисяч вантажівок скористалися можливістю перетнути кордон за електронним записом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Охтирка
Читайте також