Українські депутати хочуть збільшити штраф за порушення правил паркування

У Верховній Раді зареєстровано законопроєкт під номером 10335, який передбачає підвищення санкцій за порушення правил паркування, але йдеться виключно про вантажні транспортні засоби.

Цей законопроєкт пропонує встановити штраф у розмірі чотирьохсот неоподаткованих мінімумів доходів громадян (6 800 грн) за порушення правил стоянки великогабаритними та великоваговими транспортними засобами.

Право на складання протоколів про адміністративні правопорушення за порушення правил стоянки великогабаритними та великоваговими транспортними засобами передбачається для посадових осіб органів Національної поліції, а розгляд справ та винесення постанов покладається на суди.

За переконанням ініціаторів законопроєкту, це може призвести до зниження кількості адміністративних правопорушень, пов’язаних із порушенням правил стоянки великогабаритними та великоваговими транспортними засобами. Нагадаємо, на сьогодні за частини 1 статті 122 Кодексу України про адміністративні правопорушення передбачений штраф у розмірі 340 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело avtomir.ua
Читайте також