Українці стали завозити у рази менше автомобілів у 2024 році

У минулому місяці значно зменшилася кількість перших реєстрацій dживаних автомобілів, становлячи 17,8 тисячі, порівняно з 22,9 тисячами у грудні, що складає на 22,5% менше. Фахівці з Інституту досліджень автомобільного ринку передбачають подальше зниження обсягів імпорту.

Незважаючи на те, що блокування кордонів з боку польських “активістів” припинилося, українські водії, особливо ті, хто перебуває в призовному віці, зіштовхуються із складними умовами перетину кордону, що призводить до зменшення кількості автомобілів, що ввозяться з Європи.

У рейтингу “свіжопригнаних” вживаних автомобілів знову лідирує бренд Volkswagen, з 3 тисячами зареєстрованих авто, що становить 16,9% від загальної кількості.

Audi залишається на другому місці з 1,5 тисячами реєстрацій та часткою 8,5%. На третьому місці – Nissan з результатом 1,3 тисяч і 7,3%, далі Renault з 1,3 тисяч і 7,2%. П’ятірку лідерів закриває Skoda з 1,1 тисячі штук і 6,2%.

У Топ-20 найпопулярніших марок автомобілів у січні 2024 року знову переважає Volkswagen Golf з 903 штуками. Цей успіх Volkswagen пояснюється наявністю електричної версії e-Golf, яка враховується в загальній кількості.

Skoda Octavia займає друге місце з 701 штуками, а Volkswagen Passat – третє з 619 штуками. Renault “Megane”, які “пригнали” та зареєстрували, складають четверту позицію із 478 штуками. Volkswagen Tiguan із 414 штуками завершує п’ятірку.

У Топ-20 також присутні три електромобілі: Nissan Leaf, Tesla Model 3 і Tesla Model Y. Крім них, загалом враховано електричні Volkswagen e-Golf у кількості 188 штук.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також