Українців попередили про можливі покарання за поширене порушення ПДР: яка причина

Поліція в Україні звернулася до громадян з важливим попередженням через різке зростання кількості дорожньо-транспортних пригод, зокрема тих, що стали причиною смерті дітей. Про це повідомляє «економічні новини».

У 2022 році зафіксовано 125 випадків дорожньо-транспортних пригод із загиблими дітьми, що на 50 випадків менше, ніж у попередньому році. Також відзначається зростання на 27% кількості аварій із травмованими або загиблими в порівнянні з минулим роком. З початку цього року на дорогах України сталося понад 50 тисяч ДТП. Ці дані надані Департаментом патрульної поліції.

Поліція закликала пішоходів використовувати світловідбивні жилети або стрічки в темний час доби. Вони навели дані, згідно з якими точність реакції водіїв на пішоходів у звичайному одязі вночі становить лише 33%. Однак у ситуації, коли пішохід має світловідбивні елементи на ногах і тулубі, ця точність зростає до 64%.

Поліція попередила, що невиконання пішоходами правил дорожнього руху може мати юридичні наслідки. У відомстві наголосили, що вже було багато випадків притягнення пішоходів до відповідальності в суді. Також водії скутерів, які рухаються зі швидкістю 25 км/год і більше, можуть бути притягнуті до адміністративної або кримінальної відповідальності.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також