Українцям обіцяють пільгові кредити на нові автомобілі

В Україні обіцяють запустити нову ініціативу – програму субсидування автокредитів для придбання автомобілів, які виготовляються у країні.

Заступник голови Офісу президента, Ростислав Шурма, повідомив про початок обговорення програми субсидування відсоткових ставок за автокредитами для громадян, які хочуть купити автомобілі вітчизняного виробництва. Він зауважив, що в Україні існують високі відсоткові ставки, що робить кредитування надто високими витратами. “Тому найближчим часом ми впровадимо програму субсидування відсоткових ставок, яка дозволить громадянам отримувати автокредити за більш вигідними умовами”, – заявив він.

Другий етап ініціативи – це об’єднання закупівель державних органів та підтримка місцевих виробників для стимулювання їхнього виробництва. Шурма нагадав, що зараз державні структури формують до 50% загального попиту в країні.

Третім кроком у плані Шурми є створення спеціального податкового режиму для внутрішніх виробників електромобілів, який дозволить їм конкурувати з імпортом.

За словами заступника голови Офісу президента, автопромисловість в Україні має перспективи, оскільки у країні існує значний внутрішній ринок. “Навіть у найгірших часах цей ринок знижується до 200 тисяч автомобілів щорічно. У кращі роки ми спостерігаємо близько 600 тисяч нових легкових автомобілів, і все це без належних фінансових інструментів, які дозволяють людям отримати доступ до конкурентоспроможного кредиту за вигідними умовами”, – підкреслив Шурма.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело interfax.com.ua
Читайте також