Українцям розповіли, що загрожує водієві за сині лампочки у габаритах

У численних країнах Європи, включаючи Україну, заборонено вносити будь-які зміни до конструкції транспортних засобів. Незважаючи на це, деякі водії свідомо порушують ці обмеження. Недавно виявилося, що водій турецької вантажівки Mercedes Actros був зупинений при спробі в’їхати до Норвегії з синіми лампами в габаритних фарах.

Прикордонники на шведсько-норвезькому кордоні виявили, що передні фари транспортного засобу в режимі габаритних вогнів мали синій колір, що може створити плутанину на дорозі, оскільки автомобіль можуть сплутати з екстреними службами. Після виявлення цього порушення інспектори вирішили перевірити тахограф, де було виявлено ще 15 порушень, з яких 8 були визнані серйозними.

Норвезьке дорожнє управління не уточнило, які заходи були вжиті проти порушника, але відомо, що за межами пункту пропуску через кордон автомобіль не було випущено, а водія зобов’язали негайно замінити сині лампи ближнього світла на звичайні, які були встановлені заводом-виробником.

Незважаючи на такі випадки порушень, Норвегія залишається однією з найбільш ліберальних країн Європейського Союзу в плані правил освітлення. Тут не існує обмежень на кількість додаткових фар, і дозволяється використання помаранчевих габаритних вогнів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело forotransporteprofesional.es
Читайте також