В Україні хочуть розробити нову навчальну програму для майбутніх водіїв: подробиці

Під час зустрічі керівників Головного сервісного центру МВС з представниками автошкіл в Україні виникла ініціатива розробити нову навчальну програму для майбутніх водіїв.

Представники автошкіл висловили прохання до МВС щодо регулювання процесу акредитації інструкторів та їх проходження іспитів на різні категорії, а також зазначили необхідність розробки нової навчальної програми для майбутніх водіїв. Крім того, вони запропонували впровадити теоретичні іспити для велосипедистів та власників самокатів.

Представники Головного сервісного центру МВС запропонували автошколам покращити якість навчання майбутніх водіїв. Зокрема, вони висловили ідею фотографувати кандидатів у водії перед початком навчання і передавати списки груп до Єдиного державного реєстру МВС до початку навчання.

Також виникає ідея дозволити складати практичний водійський іспит у сервісних центрах МВС на автомобілях автошкіл, якщо вони мають чотири відеокамери для категорії легкових автомобілів.

МВС пропонує скасувати атестат спеціаліста, якщо 30% водіїв, яких він готував, стали винуватцями аварій протягом року. Після цього він не матиме можливості отримати атестат фахівця ніколи в майбутньому. Також пропонується відправляти фахівця на переатестацію, якщо кандидат у водії, якого він готував, не вдає іспити на отримання посвідчення водія 10 або більше разів. Атестат фахівця також має бути анульований, якщо він надає недостовірну інформацію про проведення занять або підписує її з використанням Єдиного цифрового підпису.

Наразі це лише пропозиції, які висунули Головний сервісний центр МВС та українські автошколи.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Today
Читайте також