В Україні хочуть відмінити штрафи за неправильну парковку

У Верховній Раді розглядається законопроект про скасування затримання авто за порушення паркувальних правил. Ця ініціатива може внести значні зміни у систему правоохоронної діяльності, особливо щодо роботи інспекторів з паркування. Про це інформує пресслужба парламенту.

Законопроект №9092-3 передбачає тимчасове припинення права інспекторів з паркування на затримання транспортних засобів під час дії воєнного стану. Замість цього, відповідні повноваження передаються працівникам уповноважених підрозділів Національної поліції.

Документом передбачається заборона тимчасового затримання автомобілів інспекторами з паркування виключно під час дії воєнного стану в Україні або в окремих її місцевостях, де введено воєнний стан.

Раніше повідомлялось, що в Україні збільшать штраф за неправильне паркування. Йдеться про неправильне паркування великогабаритних та великовагових транспортних засобів.

Нагадуємо, що розмір штрафу за паркування у недозволеному місці залежить від того, наскільки серйозне та де саме порушення було вчинено. За порушення правил зупинки або стоянки штраф становить 340 гривень. У випадку, якщо таке паркування створює перешкоду або загрозу для інших учасників руху, сума штрафу зростає до 680 гривень.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело uamotors
Читайте також