В Україні хочуть збільшити кількість приладів фіксації швидкості руху

Україна планує збільшити кількість камер TruCAM до 160 і розширити контроль швидкості на 295 ділянках, враховуючи рівень аварійності та небезпеку на дорогах, тимчасово припинивши моніторинг швидкості в зонах активних конфліктів.

В Україні збільшується кількість камер TruCAM для контролю швидкості. Тепер такі камери будуть встановлені на 17 нових ділянках, що доведе загальну кількість до 160. Швидкість буде контролюватися на 295 ділянках доріг. Про це повідомила Патрульна поліція, пише УНН.

В Україні планують збільшити кількість камер TruCAM для вимірювання швидкості. Нові 17 ділянок обрали через високу аварійність і небезпеку на дорогах. Загалом 160 приладів TruCAM будуть використовуватися на 295 ділянках для контролю швидкості.

Поліція повідомляє, що в регіонах з активними бойовими діями, таких як Донецька та Луганська області, тимчасово не використовуються прилади для вимірювання швидкості транспорту. У Запорізькій, Миколаївській, Сумській, Харківській та Херсонській областях ці прилади використовуються тільки на деяких ділянках доріг.

Відповідно до аналізу аварійності та умов воєнного стану, внесено зміни у список з 333 ділянок для вимірювання швидкості:

– Додано 17 нових ділянок для вимірювань;

– Змінено параметри 3 ділянок;

– Одну ділянку виключено зі списку;

– Тимчасово припинено моніторинг швидкості на 54 ділянках.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також