В Україні хочуть змінити порядок заміни посвідчень водіїв

В Україні розглядають можливість внесення змін до процедури заміни посвідчень водія та зберігання автомобільних номерних знаків. Це питання знаходиться на етапі обговорення, і громадянам надається можливість висловити свої пропозиції стосовно цього питання. Постанова Кабінету Міністрів України №584 піддаватиметься коригуванням, і новий порядок регулювання включає кілька ключових змін.

Одним із основних нововведень є можливість повторного замовлення посвідчення водія у тих випадках, коли особа не отримала його після попереднього замовлення через електронний кабінет водія або на порталі “Дія”. Це спростить процедуру отримання водійських посвідчень та скоротить бюрократичні труднощі.

Повноваження нового порядку також охоплюють питання зберігання номерних знаків, особливо у випадках, коли термін їх дії вичерпався протягом введення військового стану. У таких випадках буде встановлено перезакріплення для цих номерних знаків.

Ці ініціативи спрямовані на поліпшення та спрощення процесу отримання водійських посвідчень та ефективного управління номерними знаками. Активна участь громадян в обговоренні цього питання сприяє створенню більш якісного та згуртованого регулювання в цій галузі.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело mashyna.com.ua
Читайте також