В Україні можуть зникнути дешеві електрокари: названо причину

Україна демонструє значний інтерес до вживаних електромобілів, які активно імпортуються з інших країн, переважно з США. Це надто популярний вибір через їхню доступність і вигідні ціни. Проте, за даними Carscoops, на ринку може невдовзі з’явитися дефіцит таких машин.

Зазначається, що американські страхові компанії, зокрема в США та Канаді, вирішують списувати електричні моделі після аварій, навіть якщо ушкодження невеликі. Ці автомобілі не підлягають ремонту, але надходять на страхові аукціони, наприклад, Copart, де вони знаходять нових власників, часто в Україні. Після цього машини відправляються через океан до своїх нових власників або продавців, які можуть вирішити провести ремонт вже на місці.

В Америці ремонт електромобілів після аварій не є стандартною практикою. Безпечність батарей, особливо після ДТП, вважається непередбачуваною, що призводить до того, що страхові компанії уникають ризиків, пов’язаних із забезпеченням страхового покриття для таких транспортних засобів.

У той же час у США розвинута індустрія переробки компонентів для нових електрокарів, і електромобілі з пробігом виступають джерелом постачання для цих підприємств, незалежно від того, чи брали вони участь у ДТП. Це може призвести до стратегічного збереження таких автомобілів на території США найближчим часом.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Аmpercar
Читайте також