В Україні планують забронювати всіх перевізників за новим законом

У Верховній Раді зареєстрували законопроєкт №11334, який дозволить підприємствам у сфері автомобільного транспорту залишати 100% своїх військовозобов’язаних працівників, включаючи ФОПів. Про це повідомляє AgroPolit.com.

Ініціатива спрямована на те, щоб забезпечити безперервну роботу важливих для економіки транспортних компаній під час воєнного стану. Законопроєкт розширить можливості для бронювання працівників у сфері автомобільного транспорту, включаючи ФОПів.

Приблизно 3 тисячі перевізників займаються міжнародними пасажирськими перевезеннями, і 64% з них є ФОПами. Наразі закон не дозволяє ФОПам бронювати працівників, що створює великі проблеми для цих підприємців.

Систему визнання міжнародних перевізників як важливих для економіки покращено, що дозволяє їм бронювати водіїв. Наразі перевізники вантажів та пасажирів можуть бронювати лише 50% своїх військовозобов’язаних працівників, якщо їхнє підприємство визнано критично важливим для економіки та життєдіяльності держави. Новий законопроєкт має на меті розширити ці можливості та надати перевізникам більше гнучкості у бронюванні працівників.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також