В Україні почали масово вручати повістки водіям маршруток: подробиці

У Полтаві працівники військкоматів почали вручати повістки в маршрутках, зокрема водіям. Перевізник повідомив, що щодня п’ять водіїв йдуть до військкомату. Про це повідомило видання “Полтавщина”.

Повідомляється, що за кермом маршруток залишилися лише пенсіонери, люди з інвалідністю та батьки-одинаки. З 5 червня працівники військкоматів і Нацполіції регулярно зупиняють маршрутки та відправляють водіїв до військкоматів для перевірки їхніх особистих даних.

“Майже всі водії вже отримали повістки. Щодня до військкомату йде до п’яти осіб. За кермом залишилися пенсіонери, люди з інвалідністю та батьки-одинаки”, — повідомив анонімний перевізник з Полтавської області.

Перевізник також повідомив, що зараз намагаються розподілити машини між водіями, щоб забезпечити маршрути до Вакуленців, Яківців, Горбанівки, Затуриного та Дублянщини.

Він додав, що тролейбуси вже не встигають перевозити всіх пасажирів. Також патрульна поліція почала масово зупиняти автобуси, перевіряти паспорти маршрутів та виписувати штрафи. Перевізник зазначив, що акцій протесту через це не планується.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також