В Україні продовжує дешевшати автомобільний газ

Протягом тижня з 19 по 26 січня середня вартість автомобільного газу в Україні знизилася на 0,30 грн/л і становить тепер 27,60 грн/л. Цю інформацію підтверджує моніторинг, проведений Консалтинговою групою “А-95”.

У великих мережах середня ціна пропан-бутану зменшилася на 0,07 грн/л, в той час як у мережах із нижнього цінового діапазону ціни впали на 0,25 грн/л.

Найнижча ціна на газ, а саме 25,90 грн/л, була зафіксована в тернопільській мережі Green Wave. Протягом тижня ця мережа здійснила зниження цін на 50 коп/л.

За словами ритейлерів, попит на газ у роздрібі залишається низьким, хоча порівняно з першими тижнями січня продажі стали трохи кращими. Проте, у порівнянні з груднем, реалізація знизилася на 20%.

Оператори вважають, що через низький попит і подальше зниження цін на аукціонах, вартість газу в роздрібі продовжить зменшуватися. Вони навіть прогнозують можливе подальше зниження цін на 1 грн/л, але найближчим тижнем-двом ціни, найімовірніше, не впадуть нижче 26 грн/л, навіть у дискаунтерів.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело enkorr.ua
Читайте також