В Україні розробили потужну машину для розмінування: що про неї відомо

Українська компанія “efarm pro” розробила інноваційну модель машини для розмінування, яка виявилася не гіршою за кращі іноземні аналоги.

Ця машина, створена на базі шасі трактора Т-156, яка оснащена системою безпілотного управління і може розміновувати територію за заданою траєкторією. Завдяки системі точного землеробства, вона забезпечує відстань між смугами розмінування всього 2 сантиметри, що свідчить про її неймовірну точність.

Машина від “efarm pro” може очищати до 5 000 квадратних метрів за годину, що робить її такою ж потужною, як і MV-10, що була передана Україні Європейським союзом.

Усі запчастини для цієї машини виготовлені в Україні, що сприяє підтримці вітчизняних виробників, створенню робочих місць та додатковим податкам до бюджету. Крім того, це надає можливість ремонтувати машину практично в будь-якому місті.

Зараз вона готується до сертифікації перед початком масового виробництва. За попередніми розрахунками вартість цієї машини буде значно дешевше, ніж вартість подібних іноземних моделей.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також