В Україні водіям нагадали про важливу заборону під час воєнного стану

Україна має суворі правила безпеки через війну з Росією. Водіям заборонено використовувати відеореєстратори. У мирних областях, де водії можуть відчувати, що все безпечно, особливо важливо дотримуватися цієї заборони, про це пише ua.news.

Причини заборони відеореєстраторів

Використання відеореєстраторів у воєнний час може бути небезпечним, оскільки через них російські спецслужби можуть отримати важливу інформацію про об’єкти інфраструктури та рух українських військових. Така ситуація створює серйозну загрозу для безпеки країни.

Юридичні наслідки

З моменту початку повномасштабної війни в Україні введено статтю 114-2 Кримінального кодексу, яка передбачає до 12 років в’язниці за розповсюдження інформації про оборону країни та її важливі об’єкти без дозволу. Використання відеореєстраторів у цей час може викликати проблеми з правоохоронцями, тому є небажаним, хоча саме зйомка дорожньої обстановки не заборонена законом.

Рекомендації для водіїв

У період воєнного стану важливо утриматися від використання відеореєстраторів та поширення інформації про військові об’єкти. Треба слідкувати за змінами в законодавстві та рекомендаціями влади для дотримання актуальних вимог і заборон.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також