В Україні зʼявиться новий електрокросовер Kia EV6: що відомо про новинку

Компанія Kia оновила свій електричний кросовер Kia EV6, який тепер буде доступний для продажу й в Україні. Цей автомобіль випускається з 2021 року і за цей час вже було продано понад 200 000 одиниць. Оновлений EV6 перебуває на середньому етапі життєвого циклу, а оновлення виявилося досить значним, про це пише “Today”.

Оновлений Kia EV6 отримав невеликі зміни у дизайні, зокрема, нову решітку радіатора, змінені бампери, фари, задні ліхтарі та легкосплавні колісні диски. Розмір колісних дисків тепер коливається від 19 до 20 дюймів, залежно від комплектації та ринку. Також, традиційні фари було замінено новими світлодіодними денними ходовими вогнями.

У салоні з’явився вигнутий панорамний дисплей, на якому розміщені цифрова комбінація приладів та екран інформаційно-розважальної системи. Кермо стало двоспицевим і оснащене сканером відбитків пальців, що дозволяє водіям, зареєстрованим у системі, заводити автомобіль без ключа. Також, бездротові оновлення будуть доступні для багатьох функцій, включаючи основні елементи керування.

Також з’явилося цифрове дзеркало заднього виду та покращений проекційний дисплей. Також, автомобіль отримав навігаційну систему на основі штучного інтелекту, яка раніше була доступна у нових моделях Genesis.

Кросовер має нову акумуляторну батарею від Hyundai Motor Group ємністю 84 кВтг, яка замінила попередню на 77,4 кВтг. Ця нова батарея підвищила запас ходу моделі: якщо раніше у версії Kia EV6 з заднім приводом запас ходу становив 475 км, то з новою батареєю він склав приблизно 494 км. Крім того, нова батарея підтримує заряджання постійним струмом потужністю 350 кВт, що дозволяє зарядити її від 10 до 80% за лише 18 хвилин.

Версія Kia EV6 з заднім приводом (RWD) оснащена електромотором потужністю 225 к.с. та крутним моментом 350 Нм. Модифікації з двома електромоторами мають потужність 320 к.с. і крутний момент 605 Нм. Крім того, за даними Kia, оновлений EV6 отримав частотно-селективні амортизатори, які підвищують комфорт під час їзди.

Компанія Kia планує почати продаж оновленого електричного кросовера Kia EV6 у другій половині 2024 року. Ціна автомобіля наразі ще не відома.

На даний момент в Україні ціна на Kia EV6 Luxury з заднім приводом і запасом ходу у змішаному режимі 528 км становить 2 222 877 грн.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Читайте також