В Україні з’явився недорогий Citroen з характеристиками Tesla

В Україні розпочали продаж нового електромобіля Citroen e-C4. Цей доступний автомобіль має вражаюче оснащення та великий запас ходу, що порівнянний з Tesla.

На офіційному сайті Citroen Україна опублікували інформацію про новий електромобіль Citroen e-C4. Ця модель позиціонується як сучасний кросовер із можливістю пересуватися без викидів та шуму.

Дизайн e-C4 ідентичний стандартним моделям Citroen, відзначається його ефектністю та відповідністю корпоративному стилю бренду.

Електричний кросовер Citroen має двигун потужністю 156 кінських сил та 260 Нм крутного моменту. Його батарея на 54 кВтг дозволяє проїхати на одному заряді до 420 км, що рівно до показників автомобілів Tesla у базових комплектаціях.

Citroen e-C4 має багато функцій: адаптивні фари, датчики світла та дощу, клімат-контроль, круїз-контроль, проекційний дисплей, камеру заднього виду, великий 10-дюймовий екран мультимедіа, підігрів крісел та керма, і безліч систем безпеки. Його ціна становить близько 1 285 800 грн або 30 800 євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело oboz.ua
Читайте також