Власник BMW X5 отримав майже $2 млн компенсації через травму пальця від дверцят: подробиці

Американський програміст Годвін Боатенг успішно отримав значну компенсацію від німецького автовиробника BMW за травму, отриману під час експлуатації кросовера BMW X5. Навіть без виявлених дефектів у автомобілі, суд прийняв сторону власника авто.

Відомо, що Годвін Боатенг отримав компенсацію у розмірі 1,9 мільйона доларів після того, як довів, що втратив палець через інцидент з автомобілем BMW. У липні 2016 року, у віці 68 років, він пошкодив руку, зачиняючи двері BMW X5 2013 року випуску. Навіть при наявності опції “м’якого закривання”, двері зачинилися і відірвали частину пальця, яку не вдалося врятувати.

Боатенг сказав у суді, що через те, що він отримав травми, він не міг працювати на повний фах, і втратив через це по 250 000 доларів щороку. Представники BMW стверджували, що дефектів у його автомобілі не було, і система “м’якого закривання” працювала як треба. Вони вважали, що причина травми – це порушення правил безпеки, про які написано в інструкції з експлуатації моделі X5. Однак суд присяжних вирішив, що виробник все-таки відповідає за цей інцидент і зобов’язав компенсувати збитки чоловікові.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело Carscoops
Читайте також