Власники яких авто найчастіше порушують ПДР

Британські науковці опублікували результати аналізу даних про понад 400 000 дорожньо-транспортних пригод у Великій Британії, розкривши цікаві тенденції в поведінці водіїв різних марок автомобілів на дорогах. Дослідники прийшли до висновку, що деякі власники автомобілів систематично порушують правила дорожнього руху, і це може бути пов’язане з маркетинговими стратегіями певних автовиробників.

Особливу увагу вчені приділили виробникам спортивних автомобілів, які в своїх рекламних кампаніях акцентують увагу на видатних характеристиках своїх моделей на гоночних трасах. Згідно з результатами дослідження, водії автомобілів марок Subaru, BMW та Porsche частіше за інших порушують встановлені швидкісні обмеження, проїжджають на червоне світло світлофора, а також виявляють агресивну поведінку на дорогах.

Один із авторів дослідження висловив припущення, що такі тенденції можуть бути наслідком агресивних маркетингових кампаній виробників, які підкреслюють виняткові технічні характеристики та можливості маневрування своїх автомобілів. Наприклад, Subaru, BMW та Porsche часто підкреслюють перевагу своїх моделей у порівнянні з конкурентами.

Цікаво відзначити, що компанія Subaru в останній час змінює свій імідж, уникаючи стереотипу виробника спортивних автомобілів. Нині японський бренд перерозподіляє свою увагу на виробництво сімейних автомобілів, що може змінити загальноприйняті уявлення про типового водія Subaru в майбутньому.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, та отримуй більше свіжих новин!

Джерело autoevolution.com
Читайте також